תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר "1440 חדשות"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. הקדמה

  אתר "1440 חדשות" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש מנוע חיפוש חדשות המציג קישורים למבזקים וידיעות חדשותיות לצד ידיעות שהועלו ע"י צוות האתר והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

  מבזק חדשות הוא מנוע חיפוש חדשות המציג קישורים למבזקים וידיעות חדשותיות – כל הזכויות על הידיעות המוצגות באתר שייכות לאתרי המקור ומבזק חדשות אינו אחראי להם.

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, קישורים לידיעות, מאמרים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "מבזק חדשות" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "שם האתר שלכם" אך יחד עם זאת, אתר "מבזק חדשות" אינו טוען לבעלות על הכתבות המקוריות אשר מוצגות באתרים מהם נמשכו הכתבות.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  כפי שהוזכר לעיל – תכנים שיופיעו באתר יהיו לקוחים מאתרים שונים ואשר עריכתם, כתיבתם, וכל הפרטים בהם לא בוצעו על ידי "מבזק חדשות" ואינם שייכים לאתר "מבזק חדשות" משכך, "מבזק חדשות" אינו אחראי לתכנים המוזכרים לעיל, לתוכנם, נכונותם וכיוצא בזה.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".

 5. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. אחראיות

  המידע והתכנים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא. רוב התכנים באתר נמשכים באופן אוטומאטי מן האתרים השונים בהם מוצגת הידיעה המקורית באמצעות שימוש בטכנולוגיית RSS והם אינם מהווים הבעת דעה, עצה מקצועית, חוות דעת מקצועית, תחליף להתייעצות עם מומחה וכיוצא באלה על ידי מבזק חדשות. לא תהיה לכם כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי חדשות עכשיו ו/או כלפי בעליו של האתר ו/או כלפי צוות הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בעריכתו ו/או כלפי האתרים האחרים מהן נמשכו הכתבות. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, אפוא, על אחריותכם הבלעדית והמלאה.עליכם לדעת – קיים קושי רב ואין באפשרותו של אתר "מבזק חדשות" לפקח ו/או לשלוט על כל המידע, התכנים, ההודעות, והחומרים האחרים שיימשכו ו/או יועלו באתר מאת האתרים השונים ו/או על ידי גולשים שונים (אם וככל שבעתיד יתאפשר) בכל התכנים כאמור אשר ניתן להשיג תוך שימוש באתר. משכך, "מבזק חדשות" אינו אחראי לתכנים המוזכרים לעיל, לתוכנם, נכונותם וכיוצא בזה.

 7. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

תפריט נגישות